Jak stworzyc warunki przedszkola w domu

Jak stworzyc warunki przedszkola w domu

Sie 27

Jak stworzyc warunki przedszkola w domu

Po podjęciu decyzji, aby poprawić swoje życie, zaczynają myśleć pozytywnie, albo dać prawo przyciągania spróbować, można zauważyć, że napotkasz kilka przeszkód. To prawda, najtrudniejsze są ograniczenia zostały określone w swoim własnym umyśle, czasem znajdzie sytuacje z innymi ludźmi będzie sprawdzić swoją determinację.

Staram się mieć pozytywne nastawienie w każdej sytuacji, a być miły dla ludzi, którzy są średnie. Każdy ma zły dzień, to nie wiem, dlaczego ktoś jest w złym nastroju. Zwykle ma to nic wspólnego z wami osobiście, ale to, co dzieje się w ich życiu, czy może po prostu być sfrustrowany sytuacją w zasięgu ręki. Rzadko ktoś naprawdę zdenerwowany z wami chociaż mogą kierować swoje grumpiness w swoim kierunku. Ostatecznym sprawdzianem wszechświat może dać ci to, aby zobaczyć, w jaki sposób reagować na złej sytuacji. Czy jesteś kontrolować swoje emocje i zachować swoją władzę, czy też pozwolić ludziom wykraść uprawnienia tylko dlatego, że są w złym nastroju?

Jak stworzyc warunki przedszkola w domu

Jestem pewien, że słyszałeś powiedzenie „Życie jest 10% tego, co dzieje się z Tobą i 90%, w jaki sposób reagować na to.” i „Twoja postawa determinuje wysokość”. Jak zdecydujesz się reagować może sprawić różnicę między utrzymania władzy, albo pozwolić innym ludziom ukraść moc i radość.

Jak stworzyc warunki przedszkola w domu

Jeden zajęty dzień roboczy kasę na stacji benzynowej, byłem coraz wiele dużych rachunków i ucieka od 5 $′s oraz $ 10′s. Zarządca już poszedł na cały dzień, więc byłem na własną rękę, jeżeli chodzi o zmiany. Zrobiłem znak z papierową torbą z prośbą o małe rachunki, ale tak szybko, jak bym je zdobyć, to oni wrócić ponownie.

Starsza kobieta chce kupić napój sportowy. „Mam te są na sprzedaż 2 dla trzech dolarów, jeśli chcesz, aby dostać kolejną.” Powiem jej. Ona odpowiada szorstko: „Nie, ja po prostu chcę tego.”

– autor artykułu