Jak nauczyc dziecko samodzielnosci

Jak nauczyc dziecko samodzielnosci

Paź 12

Jak nauczyc dziecko samodzielnosci Jeśli Twin A grać ładnie i Twin B postanawia ukraść istnieje wrzawa. Często Twin A będzie odwetu przeboju lub ukąszenie. Oczywiście Twin który podawany ukąszenia będą powiedział stanowczo NO i używamy niegrzeczny krok i ma przeprosić ale jest frustrujące, ponieważ wiemy, i wie, że zrobiła to wyłącznie z odwetu się źle, że jej Twin jako gotowe do niej. Często nie chcą przeprosić siebie.

Jeśli wszyscy grają razem to ja się tylko jeden rodzaj zabawki się w czasie, takie jak zestaw rolniczych i kiedy stracili zainteresowanie w tej zabawce możemy uporządkować go i uzyskać kolejny zewnątrz. Mam nadzieję, że to pomaga w nauczaniu im grać ładnie z więcej niż jedną osobę i znaczenie dzielenia się i odpowiedzialności patrząc po ich posiadłości.

Jak nauczyc dziecko samodzielnosci

Mamy problemy, takie jak „będzie pierwszym”. Są prawie zawsze jak chcesz „iść pierwszym” i trzeba znaleźć uczciwą drogę wyboru. Na 2 nie zawsze pamiętają, kto poszedł pierwszy raz ostatni! Wiele technik przyjmiemy są o utrzymanie pokoju. To wszystko jest zbyt proste, by poddać się bardziej wymagającym bliźniaka jak z podnoszeniem naszych bliźniąt dwujajowych, więc jesteśmy świadomi, że nie może do tego dopuścić zbyt często spotykane.

Mamy znacznie mniej kłótni, gdy jesteśmy w otwartych przestrzeniach, w tym ogrodzie. Myślę, że dziewczyny potrzebują miejsca od drugiego w czasie i często, gdy idziemy na wizytę w gospodarstwie oni idą w przeciwnych kierunkach do zabawy.

Jak nauczyc dziecko samodzielnosci

Najbardziej oczywistym powodem jest konkurują o naszą uwagę. Jest OK mange w domu, bo można usiąść na sofie między nimi i dzielić książkę lub oglądać wraz z TV, ale to nie jest tak łatwe, gdy jesteś poza domem i obaj chcą być wykonywane albo oba chcą pomóc wspiąć się na szczególnie trudne budowy!

W sumie, bliźniaki maluch może być prawdziwym drenażu swoją poczytalność, ale są również całe mnóstwo zabawy i oglądania ich interakcji i rozwijać obok siebie jest naprawdę fascynujące.

– autor artykułu