Jak dbac kreatywnosc dziecka

Jak dbac kreatywnosc dziecka

Sty 08

Jak dbac kreatywnosc dziecka

Nasze drugie dziecko jest wielkim mały gość. Potrzebowaliśmy wózki dla dużych dzieci. W wieku trzech lat został pchanie 50 funtów i 36 plus cale. Ale był jeszcze mały facet i jego małe nogi, choć większe niż inne dzieci, wciąż męczą o tej samej ilości chodzenia jak każda inna 3-letniego. A w tym wieku, pozwala zmierzyć się z nie mają energię psychiczną lub fizyczną energię, aby przejść przez cały dzień. Muszą sobie przerwę, a na trzech, wiele dzieci nadal potrzebują drzemkę.

Co to ma wspólnego z wózka? Dobrze, spędzamy dużo czasu poza domem. Czy jest to centrum handlowe, codzienne zakupy, ścieżki przyrodnicze lub parki rozrywki, faktem jest, że nie jesteśmy w domu z naszymi dziećmi aż tak dużo.

A gdy jesteśmy na zewnątrz, jesteśmy aktywni, niekoniecznie tylko w samochodzie lub w centrum handlowym. Często będziemy się albo pieszo lub rowerem przez większość dnia. Bierzemy dużo wakacji mini i oznacza, że ??zawsze jesteśmy w podróży.

Niektórzy ludzie patrzą na nasz mały gość i że powinien być w stanie chodzić przez cały dzień bez konieczności wózek. Osoby te oczywiście są judgmental typy, które mają nic innego do zrobienia. Ale faktem jest, ze obecnie poziom aktywności, spodziewam się, aby nasze dzieci czasami wykorzystują wózek dla dużych dzieci możliwie najwcześniej ostatnich 4 lat.

Nasz 5 i pół roku stare na przykład jest wyłączony i jedzie jej rower. Ona będzie miała nic wspólnego z wózek już, duże lub małe. Są chwile, jednak jeśli mamy kolarstwo cały dzień, że powiem jej, że potrzebuje do jazdy w przyczepie rowerowej, która jest w istocie wielkim niska bezpieczny wózek dla dzieci można wyciągnąć za rowerem.

Istnieje kilka sposobów można o uzyskanie ten, który najbardziej Ci odpowiada, ale rzecz staram się przekazywać to nie bój się pozwolić maleństwu jeździć w wózku, gdy są zmęczone. I pamiętaj, co myślą inni ludzie, zwykle bezdzietna, nie powinny wpływać na decyzje rodzicielskie.

Pod koniec dnia zakupiliśmy wózek do joggingu, aby wykonać zadanie. Są one większe, cięższe mają ramę, a także może oczywiście być stosowany do biegania. To prawdziwy bonus dla mnie, lubię pobiegać z moimi dziećmi. Przyczepa rower będzie również pracować, a także może spełniać dwie funkcje.

– autor artykułu