Ile kosztuje nas przedszkole

Ile kosztuje nas przedszkole

Paź 07
Ile kosztuje nas przedszkole

Procedura dla naszych bliźniąt jest znacznie różni się od rutyny mieliśmy dla bliźniąt dwujajowych. Na początek mamy biegi szkolne, tak teraz dziewczyny są nawet znacznie wcześniej niż inni należało. Jesteśmy na ogół bardziej w pośpiechu jak rodzina niż byliśmy wcześniej.

Były dni niedawno przy czym dziewczęta nie miały drzemkę ze względu na wycieczkę lub posiadające znajomych do gry i udało im się odtworzyć cały dzień dość szczęśliwie, ale kiedy dzień się skończy i to prawie czas na herbatę ze zmianami nastroju i całe piekło może spaść.

Oni biorą swoje frustracje na siebie, zwłaszcza, gdy są zmęczone. Kiedy jesteśmy w tym stanie to sprawia, że ??bardzo trudno mi nawet przygotować kolację. Stawiamy na większych bliźniaków pocieszyć mniejszego bliźniaka każdy w spokojnej okolicy w przed telewizorem, tak aby można przygotować kolację.

Ile kosztuje nas przedszkole

To prowadzi mnie do następnej rzeczy, która wydaje się wywołać kłótnie – jedzenie! Jest to dość zabawne oglądać je na stole. Twin A będzie coś ukraść z blachy Twin B. jeszcze, że ona ma od niej, a następnie kilka minut później całkowicie z niebieskim Twin B dostanie jej właścicielem powrotem przez odwetu w inny sposób. To może być biorąc siostrami sztućców dala lub po prostu bopping ją w głowę z jej talerza. Oczywiście Twin zapomniał, że ukradł jedzenie siostry i jest zdenerwowany przez zemsty Twin B.! Teraz mamy zdenerwowany i chaos przy stole. Nasze rozwiązanie rozpoczęciem tego wieczoru jest oddzielenie ich miejsc siedzących, dopóki nie są w stanie poradzić sobie trochę lepiej przy stole.

Podobne epizody bzdury jak lubimy nazywać się zdarzyć w ciągu udostępniania zabawek i książek, zwłaszcza jeśli jest to coś nowego. Dowiedzieliśmy się z naszym pierwszym secie bliźniąt, że nie można dać jeden bez drugiego chociaż nie spróbować i kupić dwa różne kolory lub typu.
drzwiczki do kominka
– autor artykułu