Co jesli dziecko nudzi sie w przedszkolu

Co jesli dziecko nudzi sie w przedszkolu

Wrz 09

Co jesli dziecko nudzi sie w przedszkolu

Maluchy to bawi się chodzić na palcach i może dojść dość daleko, jeśli nie upomniał przez dorosłych. W niektórych przypadkach, maluch może przerastać ten zwyczaj. Zdecydowane cięcie wysokie buty, które nie zginać w połowie maluch może pomóc przezwyciężyć ten nałóg. W przypadku starania te nie przyniosą pożądanych zmian, wizytę u lekarza lub wziąć wskazówek lekarza najwcześniej. Toe chodzenie jest również stan zdrowia cierpiał przez duży odsetek małych dzieci. W przypadku braku poradnictwa medycznego:

oThey będzie w stanie chodzić w sposób prawidłowy przez długi czas.

OIT może prowadzić do przewlekłych problemów, takich jak ból w biodrze i pleców w późniejszym życiu.

Co jesli dziecko nudzi sie w przedszkolu

Naukowcy z wydziału fizjoterapii z Monash Medical Center opracowali ćwiczenia, które pomagają wydłużyć mięśnie łydki małych dzieci, którzy zostali spacerowiczów toe całe życie.

Kroki dla tego prostego ćwiczenia to:

Krok pierwszy: Stand to Twój maluch się na równi pochyłej.

Co jesli dziecko nudzi sie w przedszkolu

Krok drugi: Pozwól dziecku chodzić do samolotu na palcach.

Krok trzeci: Teraz czas, aby zawrócić i iść w dół za pomocą mięśni łydki.

Są to tak zwane „wydłużanie mięśni łydki ćwiczenia” w żargonie medycznym. Według dr Paul Percival w Centrum Medycznym Monash „Mięśnie łydki toe-walking dzieci mają tendencję do stopniowego skrócenia jak rosną, dopóki nie są w stanie umieścić swoje pięty na ziemi. Dla nich chodzić po ataku pięty, a niż na palcach, ich mięśnie łydek muszą być wydłużony. „

– autor artykułu