Przedszkole – prywatne czy publiczne

Przedszkole – prywatne czy publiczne

Lis 05

Przedszkole - prywatne czy publiczne Jednocześnie nie chce kupić dwa wszystkiego sam. Nieznaczne różnice dotyczące zabawek w postaci kolorowych lub aktywności może uratować niektóre kłótni i można zachęcić ich do swap.

Podobnie, jeśli istnieje zbyt wiele zabawek wokół staną się przytłoczony i ostatecznie grać z niczym. Zamiast uzyskanie wszystkich zabawek w pokoju z zabawkami strategicznie umieścić zabawki, które przyciągną ich uwagę i zachęcają do zabawy.

Jeżeli bliźnięta są zmęczone lub głodne wtedy kłótnie mogą się nasilić. Twins zajmie swoje frustracje na siebie, a nawet bardziej, jeśli są zmęczone i rozdrażnione. Jeśli bliźniaki nadal potrzebują drzemkę upewnić się dostać.

Moje własne doświadczenia z bliźniakami

Przedszkole - prywatne czy publiczne

Mam dziewczynka / chłopiec bliźnięta dwujajowe w wieku 7 i identyczne bliźniaczki w wieku 2. Jesteśmy w trakcie przechodzenia przez nauczyć się dzielić scenę z dziewczynami i po prostu jako jedno podwójne rzęsy na drugim za kradzież jej Dolly łapię się na myśli powrót do życia z bliźniąt dwujajowych w tym samym wieku. Wiem, że są dobre w zapomnienie złe czasy i pamiętając dobre czasy, ale szczerze mówiąc nie pamiętam mój chłopak / dziewczyna bliźniaków wyświetlające ten sam poziom kłótni i ranią się wzajemnie, że identyczne dziewczęta.

Nasze braterskie bliźnięta były typowe dla małych dzieci, a nasze identyczne bliźniaczki nie są w potrzebie wizycie Superniania lub coś podobnego, ale istnieje różnica w ich zachowaniu. Myślę, że różnica jest w dużej mierze ze względu na różnice w typach bliźniaków. Jest bardziej naturalna konkurencja z identycznych dziewcząt i to nie dlatego, że traktujemy je jako tej samej osoby. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc swojej indywidualności, ale nie wydają się chce konkurować na tych samych rzeczy.

Kolejną różnicą Zauważyłem z podnoszeniem naszych dwóch różnych zestawów bliźniąt ma różne potrzeby dla drzemki i jak krnąbrny dziewczęta stają się jeśli nie stać się ich sen.

– autor artykułu