Jakie sa skutki rezygnacji z przedszkola

Jakie sa skutki rezygnacji z przedszkola

Sie 12
Jakie sa skutki rezygnacji z przedszkola

Mówię jej, „Dobra, to będzie 2.15 $″… „Nie! To powinno być $ 1,50″ Ona woła się irytacja. „Przykro mi, musisz kupić dwa z nich, aby je dostać w tej cenie.” Ona huffs się w kierunku chłodnicy dostać jeszcze jeden, nie mówiąc ani słowa. Przepraszam ludzi w kolejce za nią i niech wiedzą, że będzie zaledwie kilka minut, zanim mogłem czekać na nich.

Ona wraca i rzuca pić inne sporty na ladzie. „To będzie 3.25 $″ „Mogę mieć torbę?” Ona krzyczy. „Absolutnie!” Uśmiecham się i umieścić swoje napoje w torbie, a ona wyciąga 3 dolary i jedną czwartą i wręcza mi je. „Och, mogę zmienić za to 20 $?” ona pyta.

„Bardzo chciałbym, jednak jestem nisko na 5 $′s oraz $ 10′a dziś …. to .. „” No! Następnie Oddaj mi 3 dolary i wziąć dwudziestego zamiast! „Ona mówi z puckered warg.

Miałem otwartej szuflady w tym momencie i uświadomić sobie, że jestem w dół do mojego ostatniego $ 5 i $ 10 dolarów. Miałem kilka wyborów w tej chwili – nie mogłem odmówić jej sprzedaży, podejmuje napoje i dać ją z powrotem wszystkie swoje pieniądze (wolno nam odmówić niegrzeczny lub uciążliwych osób) .. ja zdecydowanie pokusie, aby to zrobić. Zauważyłem również, że miałem duży stos $ 1 rachunki .. więc mogę ją oddać $ 17 w te .. Zacząłem się śmiać, patrząc na nich.

Jakie sa skutki rezygnacji z przedszkola

W tym momencie byłem bardzo rozbawiony. Nie było mowy, to złym humorze kobieta zamierza ukraść moją moc! Miałem do wyboru być niegrzeczny do tyłu, aby być inteligentne ass, odmówić jej usługi .. lub mogę odpowiedzieć z dobroci i radości!

Dlatego z wielkim uśmiechem na twarzy dam jej mój ostatni $ 10, 5 $ i dwa 1 $. Patrzy na mnie kątem oka, liczy pieniądze, chwyta ją za napoje. Mówię jej: „Dziękuję, cieszyć się napoje!” Ona huffs mecz usta pomarszczona, jakby właśnie zjadł cytrynę. Ja, z drugiej strony miał wielki uśmiech na mojej twarzy przez resztę dnia.

I nie pozwolił nikomu jeszcze moją moc! I zareagował na sytuację ze szczęścia. Traktowałem ją jak chciałem być traktowani gdybym miał zły dzień i będąc grump.

Nie pozwól nikomu ukraść moc!

Otrzymuj mp3 Healing medytacji na

– autor artykułu