Jak uchronic dziecko przed chorobami przedszkolnymi

Jak uchronic dziecko przed chorobami przedszkolnymi

Wrz 21
Jak uchronic dziecko przed chorobami przedszkolnymi

Wszyscy znamy do pewnego stopnia ze stopką pryszczycy, która dotyka głównie bydło, świnie i inne zwierzęta. Choroba dłoni jest zupełnie inny od tego. Obie choroby nie są związane w ogóle; są one spowodowane przez różne wirusy i choroby, które infekuje bydło nie zarażać dzieci, ani też odmiana dla dzieci zarazić bydło. Ręka, pryszczyca jest chorobą, która dotyka głównie dzieci w wieku poniżej 5 lat, i jest spowodowane przez wirusy z grupy wirusów zwanych enterowirusy.

Odnośna dziecko cierpi na początku niewielką gorączkę, który w zależności od wieku dziecka mogą być łatwo przypisane do jakiejś innej przyczyny, takie jak ząbkowania. Dwa dni po wystąpieniu gorączki, można zauważyć, pęcherze lub owrzodzenia w jamie ustnej dziecka. Mogą być czerwone lub białe w kolorze i są dość łatwe do wykrycia. Wraz z ranami na pewno zauważy spadek apetytu dziecka. Dzień lub dwa po wrzody, dziecko może rozwinąć się wysypka na dłoniach i stopach i być może innych części ciała (kolana zbyt łokcie). Wysypka może również wyglądają jak małe pęcherze i może być obecny tylko w jednym obszarze na w różnych częściach wymienionych. Wysypka nie swędzi i nie wydaje się niepokoić dzieci.

Jak uchronic dziecko przed chorobami przedszkolnymi

Nie ma szczepionki, aby zapobiec rękę, nogę pryszczycy, a także bez leczenia za to po zarazić się chorobą. Lekarz może zalecić pewne leki, https://grugo.eu/prasa-oleju-na-zimno-bio-oil-oimis aby twoje dziecko bardziej komfortowe, jak Tempra dla gorączki.

Najlepszym sposobem dbania o zakażonego dziecka jest zapewnienie, że jest picie wystarczającej ilości płynów. Odwodnienie jest dużym problemem dla dzieci z choroba dłoni. Zachęcaj dziecko do picia mleka lub wody jako kwasowości soków może pogorszyć rany. Zachować tę samą uwagę, jeśli chodzi o karmienie dziecka i unikać gorących lub pikantnych potraw. Jogurt wydaje się ukoić rany, a większość dzieci mogą jeść jogurt.

– autor artykułu