Jak przekonac dziecko do nauki pisania

Jak przekonac dziecko do nauki pisania

Sty 15
Jak przekonac dziecko do nauki pisania

Twoje dziecko jest w wieku 4 miesięcy, co oznacza, że ??jedna trzecia ich pierwszy rok minął. Dla ciebie, to był prawdopodobnie bardzo szybko, a ty i twoje dziecko widziałem wiele zmian. Twój maluch ewoluowała od bycia małe, raczej senne istota do wpisu, mały człowiek z własną rękę chce, potrzeby i pragnienia.

Dziecko po 4 miesiącach przechodzi więcej zmian rozwojowych, jak się jeszcze bardziej przyzwyczajeni do świadomi otaczającego ich świata. Weźmy spojrzeć i zobaczyć, co Twoje dziecko robi to albo już lub wkrótce zacząć robić:

Rozwój dziecka po 4 miesiącach

W tym wieku widzimy więcej tryska wzrostu dziecka, jak Twoje dziecko nadal przybierać na wadze. Z tego przyrostu masy ciała, twoje dziecko będzie karmić trochę rzadziej i zaczną osiedlać się więcej harmonogramem posiłku, chcąc zjeść około trzy razy dziennie, tak jak inne dzieci i dorosłych.

W tym wieku dzieci się rozproszony przez inne bodźce podczas posiłków. W rzeczywistości piersią czterech miesięcy dziecko może być bardzo irytujące, ponieważ zachowują zerwania i obracając głowę, aby zobaczyć co się dzieje. Jeśli okaże się, że dziecko nie chce jeść, bo patrzą co ich starsze rodzeństwo robią i oni dostać rozproszony przez hałas, być może trzeba będzie karmić piersią w innym, cichszy pokój.

Tak jak dziecko jest przyciągany i stymulowane przez obiekty, które mogą teraz dotrzeć do nich, a nawet je złapać. Część ich poszukiwań jest umieścić żądany element w swoich ustach. W tym czasie, można zauważyć, że dziecko produkuje dużo śliny. W tym wieku wiele dzieci zaczynają ząbkowania, ale zazwyczaj nie zobaczyć rzeczywisty ząb przed sześciu miesięcy.

Cztery miesiące to dobry czas, aby rozpoczą ć wprowadzanie obiektów jak światło grzechotki lub zabawki, która sprawia, że ??dźwięk przed swoim dzieckiem.

– autor artykułu