Co jesli dziecko nie chce czytac

Co jesli dziecko nie chce czytac

Gru 10

Co jesli dziecko nie chce czytac

Ciśnienie dla dzieci do osiągania sukcesów akademickich nigdy nie było tak dużo w porównaniu do dawnych czasów. Ciśnienie jest jednym z najczęstszych problemów szkolnych dzieci stoją do dziś. Małe dzieci w przedszkolu i pierwszej klasie są już pod presją spełnienia oczekiwań naukowy ich rodziców i nauczycieli. Takie ciśnienie nigdy nie był odczuwany przez rodziców, gdy byli dziećmi. Mnóstwo pracy domowej, regularnych badań klasy, badań i nauczania i zajęć wzbogacania wydają opuścić bardzo mało czasu na grę.

Małe dzieci mogą nie być świadomi, że są one poddawane ogromną presję, a tym samym nie mogą komunikować się ich problemy z rodzicami i nauczycielami. Jeżeli nie mogą spełnić oczekiwania i nadal nie nawet po umieszczeniu w wysiłku, to mają tendencję do utraty poczucia własnej wartości i daje nadzieję na siebie. A jeśli dzieci stracili nadzieję na siebie, być może trzeba będzie trzeba ogromnego wysiłku, aby pomóc im uzyskać z powrotem swoją samoocenę.

Więc dlaczego nie stosuje się poniższe wskazówki, aby pomóc swoim dzieciom doskonali się w szkole. Nie jestem ani mówić o zapisanie swoich dzieci do większej ilości klas czesnego i wzbogacania ani wiercenia je codziennie. Czesne i wiercenia mogą pomóc, ale dodatkowa praca może dodać do nieznośnej presji na nich.

Co jesli dziecko nie chce czytac

Zarządzanie 1.Time

Naucz swoje dzieci, aby zaplanować swój czas prawidłowo. Z wyjątkiem dzieci, które są zbyt młode, których trzeba zaplanować dla nich, starsze dzieci i młodzież powinna być na tyle niezależny, aby zaplanować swój czas prawidłowo. Kiedy mają właściwego zarządzania czasem, będą spędzać czas mądrzejszy, dzięki czemu prace domowe i zmiany mogą być wykonane w czasie pozostawiając wystarczająco dużo czasu na inne zajęcia. Oczywiście, ich ciśnienie będzie mniejsze, a zaczną doskonali się w szkole.

– autor artykułu