Jak pomoc dziecku lubic przedszkole

Jak pomoc dziecku lubic przedszkole

Paź 27

Jak pomoc dziecku lubic przedszkole

Oto krótki, dramatyczny winieta. Postacie są Annette: bardzo ładna, pięć-letniego dziecka, i Anne, jej matka, która jest atrakcyjna, ale wydaje harried. Obecny czas to 15:30. Obie są w salonie swojego komfortowego domu.

Annette mówi: „Mamo! Powiedziałeś, że gramy po szkole.” Matka odpowiada: „Tak, zrobiłem, ale najpierw chcę usłyszeć to, czego dowiedział się dzisiaj”. (Patrz komentarz poniżej objaśnienia liczb). (1)

Annette mówi: „Och, mamo!” Anne odpowiada: „Jak odczyt przyjdzie?” Annete odpowiedzi: „To jest w porządku. Znów zrobił rymy.” Anne: „A alfabet?” Annette „. Śpiewaliśmy piosenkę mam dobry pomysł Wezmę grzybków i możemy śpiewać z nimi.”. Anne: „Dlaczego nie możemy skończyć …” Annette przerywa: „. Mamo proszę …” Ona wybiega i wraca niosąc trzy lalki: baby doll, dyskietek szmacianą lalkę przebraną za chłopca i lalka ładny strój, który wygląda Annette. Annette: „OK, Mamo, jesteś Floppy-Boy, a będę dla niemowląt Little Annette”. Annette naśladuje swojego nauczyciela. „Wszystkie prawa dzieci, posłuchajmy utworu alfabetu.” Jej matka śpiewa, jak: „Baby Doll ABCDEFG” Annette przerywa: – „! Ale to nie jest w porządku” „Nie, mamo Dziecko nie zna tę piosenkę .. Może ona śpiewa.” BBB „” Anne reaguje szybko, (2)

Jak pomoc dziecku lubic przedszkole

Annette odpowiedzi, ona jest tylko dzieckiem. Ona musi się nauczyć. Mamo – Chcę wam powiedzieć o tym, co się stało. Jimmy grał w piłkę, a on zwichnięty nadgarstek. „Anne mówi:” Czy to było w szkole? „Odpowiedzi Annette:” Nie, mamo, ale to było życie. Życie jest zbyt ważne. (3)

Anne: Czy on jest w porządku? Annette: „. Cóż, ma nosić szynę – i to jest jego prawą ręką, więc on musi nauczyć się pisać lewą i powiedział mi, że ma problemy z używaniem widelca, a jego mama ma mu pomóc się ubrać, … i wiem co. możemy Floppy Boy grać Jimmy.

– autor artykułu