Blizniaki a przedszkole

Blizniaki a przedszkole

Wrz 30

Blizniaki a przedszkole

Czy twoi bliźniaki sprzeczka i walczyć, czy też ogólnie grać dobrze razem? Podobnie jak w przypadku wszystkich rodzeństwa jest pewna ilość rodzeństwem i bliźniąt nie różni się, a czasami może być gorszy.

Twins zrobić dzielić więzi, ale to nie powstrzymało ich od kłótnie i kłócą swoje zabawki, ubrania i swoją uwagę od czasu do czasu.https://wfw.com.pl/strony/jak-promujemy/

Może się okazać, ich konkurencyjność jest większe, jeśli są one bliźniąt tej samej płci, w przeciwieństwie do chłopca / dziewczyna bliźniaków. Prawdopodobne jest, że dwóch chłopców i dwie dziewczyny będą chciały bardzo podobne zabawki do zabawy i mogą konkurować na podobne rzeczy.

Bliźniaki są na tym samym etapie rozwoju, który może również spowodować więcej kłótnie, jak uczą się swoich lekcji życia i granice w tym samym czasie. Jest niezwykle ważne, że rodzice bliźniąt, dziadków bliźniąt i każdy inny Dbanie o bliźniąt mają takie same zasady, dzięki czemu bliźniacy nie stają się mylić. Jeśli są zgodne ze swoimi zasadami twoi bliźniaki nauczą ich, że o wiele szybciej.

Blizniaki a przedszkole

Ustaw granice i granice i ograniczenia ich wyborów. Zbyt wiele opcji może spowodować zamieszanie i często większe kłopoty i kłótnie niż jest to konieczne, więc nie poprosić o zbyt wiele decyzji, że są one po prostu nie stanie podejmować.

Jeśli chcesz, aby zachęcić ich do dokonywania wyborów należy przechowywać je w bardzo prosty przykład chcesz nosić wypryskami sukienkę lub sukienkę w paski? Jeśli bliźniaki mają skłonność do chcąc dokładnie to samo i będą walczyć o ten sam strój to nie dać im wybór i pozostawić te decyzje na innym etapie.

Twins będzie walczyć o tę samą zabawkę szczególnie jak już powiedziałem wcześniej, jeśli są dwa tej samej płci. Nie ma sensu kupowania jedną zabawkę i spodziewa się bliźniąt, aby udostępnić go ładnie, to nie zdarzy.

– autor artykułu